Bary

Bary, bary mogą być bardzo różne od takich, w których znajdziemy tylko i wyłącznie napoje a przede wszystkim te alkoholowe, ale również takie, w których możemy zjeść posiłek od śniadanie, przez obiad po kolację. W takich barach najczęściej menu zmieniane jest codziennie przygotowywane wcześniej klient ma do wyboru kilka a nie kilkanaście lub kilkadziesiąt potraw jak w przypadku restauracji. Bary to zwykle małe miejsca niewyróżniające się szczególnie ładnym wnętrzem, najczęściej dość surowe, w którym znajdziemy stoły, krzesła i charakterystyczne miejscu lub też wózek na brudne naczynia po posiłku. Bary mają tyle samo zwolenników, co przeciwników.

siersc.alergicznie.net.pl

Na ich korzyść przemawiają zwykle niskie ceny, dzięki temu jest dużo klientów a co za tym idzie jedzenie powinno być świeże. W barze możemy zamówić jedzenie na wynos, dzięki czemu możemy zjeść posiłek w zaciszu własnego mieszkania. Minusem wszelkiego rodzaju barów często jest mało estetyczne wnętrze, wszechogarniający zapach gotowanego jedzenia, widok brudnych naczyń nie rzadko takie opieszała obsługa. Bez względu na to czy kierujemy się ładnym wnętrzem czy szybkością obsługi najważniejsze jest to, jaki dostaniemy posiłek to będzie decydujące czy zdecydujemy się po raz kolejny na odwiedzenie tego miejsca.

Tak czy inaczej jest wiele osób, które mimo wyśmienitego menu ze względów wizualnych zrezygnują z konkretnych miejsc właśnie, dlatego dobrze, że miejsc, w których możemy oddać się przyjemności jedzenia jest wiele i coraz więcej a wachlarz tego, w jaki sposób jest ono podane, gdzie i przy użyciu, jakiej zastawy jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.