Biżuteria z nadajnikiem – Cuff

Biżuteria z nadajnikiem – Cuff
www.orchidtheband.pl Naklejki na przetwory https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/29-naklejki-na-sloiki Drukarnia Booklet

Kobiety kochają świecidełka, wszelkie wisiorki, bransoletki pierścionki to najlepszy prezent na każdą okazję. Dlatego miłośnicy gadżetów dokładają wszelkich starań, aby również płeć piękna mogła sobie ułatwić życie. Pozostając w temacie biżuterii warto zwrócić uwagę na ciekawy produkt, jakim jest biżuteria Cuff z nadajnikiem. Jak się okazuje nie jest to wcale taki zbędny gadżet. Bowiem wszelkie znane już inteligentne bransoletki, mają tylko ograniczone możliwości do powiadamiania o połączeniach, czy rejestracji aktywności fizycznej.

Natomiast biżuteria Cuff to produkt, który jest wstanie zapewnić bezpieczeństwo, w sytuacjach zagrażających życiu. Bowiem znajdujący się w niej nadajnik, pozwala na powiadomienie wybranych wcześniej osób. Zatem, gdy czujemy, że ktoś nas śledzi, czy poczujemy się źle wystarczy nacisnąć przycisk. Automatycznie nadany sygnał dociera na telefon podanej osoby, wraz z podaniem dokładnej lokalizacji poszkodowanej. Sama forma jest bardzo elegancka, gdyż może być zamknięta w każdym rodzaju biżuterii.