Wykorzystaj stare krzesła

http://www.thermofloc-polska.com/ Montaż oczyszczalni ścieków

Potrzebujesz nowych krzeseł? Może tylko tak Ci się wydaje – bo te, które już masz mogą okazać się wystarczająco dobre. Zwłaszcza, jeśli się trochę postarasz i sięgniesz do pokładów własnej kreatywności. Jakie stare krzesła można wykorzystać i w jaki sposób to zrobić? Możliwości jest kilka.

Najprostszym sposobem na wykorzystanie starego krzesła jest… dostawienie go do stołu. Po prostu. To nic, że przy blacie stoją już nowocześniejsze meble, które reprezentują zupełnie inny styl.

W nowoczesnych aranżacjach takie zestawienia są mile widziane. Naprawdę możesz bez wstydu postawić stare krzesło po babci czy cioci obok najnowszych mebli designerskich. Jeśli zrobisz to z odrobiną wyczucia, uzyskasz modny, niebanalny efekt.

Oczywiście stare krzesło tapicerowane będzie wymagało najpierw dokładnego oczyszczenia. Jeśli sam sobie nie poradzisz z czyszczeniem, możesz skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej. Jednak odrobina odpowiedniego detergentu i nieco zaangażowania powinny wystarczyć, by oczyścić mebel.

Nieco innego traktowania będą wymagały krzesła drewniane. Taki element wyposażenia też można odświeżyć – przy pomocy hebla oraz środków konserwujących. Wprawny stolarz bez problemu sprawi, że mebel będzie wyglądał jak nowy.

www.wilhelmpluta.pl

Odzyskać można nawet krzesła plastikowe. Te z kolei prezentują się znakomicie po uprzednim odmalowaniu. Oczyszczone krzesło z tworzywa sztucznego pomaluj w kolorowe ciapki, paski lub według własnego uznania.

Będzie wyglądać jak ciekawy mebel z kategorii DIY.

Post Author: Gryzer