Stoły bankietowe

http://pozbruk.pl/nadproza_strunobetonowe_nsb,0,168.html włączniki

Stoły bankietowe to rodzaj stół, które najczęściej spotkać można w prestiżowych, i co za tym idzie, bardzo drogich restauracjach. Takie stoły są niewielkiej wielkości w kształcie koła. W przy takim stole zasiąść może najczęściej od pięciu do dziesięciu osób. Stoły bankietowe coraz częściej również można spotkać w restauracjach, które zajmują się przygotowywaniem i obsługą przyjęć weselnych, ponieważ są ciekawą alternatywą do tradycyjnych już w Polsce stołów biesiadnych.

Moda na taki sposób rozmieszczenia gości weselnych z pewnością przyszła do naszego kraju ze Stanów Zjednoczonych, gdzie ten typ stołów bankietowych jest bardzo dużo. Taki sposób rozmieszczenia gości na przyjęciu weselnym ma swoje plusy i minusy. Pierwszym plusem jest zdecydowanie większy nacisk kładziony na estetykę sali. Takie ustawienie jest zdecydowanie bardziej prestiżowe i ładniejsze dla oka, dlatego właśnie jest coraz częściej wybierane przez Parę Młodą.

Po drugie, mimo tak hucznej imprezy rodzinnej jaką jest wesele, rozmieszczenie gości przy stołach bankietowych buduje pewien rodzaj intymności, ponieważ każdy z gości jest usadzany z najlepiej znaną mu częścią rodziny. Dodatkowo sama Para Młoda zasiada tylko ze swoimi najbliższymi, to jest z rodzicami czy rodzeństwem. Niemniej, wykorzystanie stołów koktajlowych ma swoje minusy. Po pierwsze, pomiędzy gośćmi weselnymi może powstać dystans, ponieważ każda grupka zasiada osobno, a coś takiego nie sprzyja integracji.

oczyszczalnie ścieków

Po drugie, wykorzystanie stołów bankietowych wymaga sali podzielonej na dwie części, ponieważ w jednej takiej sali trudno wydzielić miejsce do tańca oraz miejsce na stoły.