Regały

stoły składane obrusy bankietowe

Regał pojęcie bardzo szerokie regałem w zasadzie można nazwać bardzo różnego rodzaju meble od tych, które znajdują się w garażu i mieszczą na sobie młotki, gwoździe i inne narzędzia do tych, które mamy w mieszkaniu. Regał to nic innego jak mebel, który posiada szafki, półki z przeznaczeniem na konkretne przedmioty zdarzają się regały, do których należy dodatkowo szafa, ale te zwykle są wolnostojące niezależne.

Teraz najmocniejsze są regały tak zwane meblościanki, które mocowane są do ściany ich montaż nie należy do łatwiejszych, ponieważ sporą część należy naprowadzić na kołki znajdujące się w ścianie. Sklepy meblowe oferują swoją pomoc zarówno przy złożeniu mebli jak również ich ustawieniu wypoziomowaniu i zawieszeniu na ścianie.

Taka meblościanka jest zwykle w komplecie z długą szafką, która służy również, jako miejsce na telewizor czy nawet kino domowe. To rozwiązanie daje poczucie mniejszej ilości mebli i większej przestrzeni dodatkowo większość z nich jest na tyle neutralna, że pozwala na skompletowanie innych mebli.

Najczęściej kupowanym kolorem jest biały lub wenge dwa zupełnie przeciwstawne sobie kolory jeden jasny drugi zaś dość ciemny. Mimo iż kolory nazywają się tak samo dwa meble o tym samym kolorze zakupione u innych producentów mogą mieć inny kolor oczywiście nie jest to rażąca różnica, ale jest dość widoczna rozwiązanie jest tylko jedno, nie ustawiać mebli w dwóch różnych kolorach koło siebie lub zastosować jakieś detale, które odwrócą uwagę od odcienia różnicy.