Nadruki na koszulkach

https://www.refloactive.com/gadzety-odbalskowe/opaski/na-rzep anglojęzyczne call center wielojęzyczne call center nasze call center

Koszulki sprawdzają się idealnie jako gadżety reklamujące naszą firmę. Taką formę reklamy klient doceni dużo bardziej niż chociażby smycze, które aktualnie na dobrą sprawę odeszły już do lamusa. Aby koszulka dobrze i godnie reprezentowała naszą firmę, musi być wykonana z dobrego materiału i powinna posiadać trwały nadruk. Jakie są sposoby tworzenia nadruków na tekstylia? Koszulki są główną częścią garderoby każdego człowieka, niezależnie od płci. Jeśli zdecydujemy się na promowanie naszej firmy właśnie poprzez taki gadżet, to mamy pewność, że zobaczą go też osoby postronne.

Istnieje kilka sposobów tworzenia nadruków na koszulkach. Pierwszą techniką jest tzw. sitodruk, metoda znana już w czasach starożytnej Japonii. Ten sposób polega na przenoszeniu wzoru za pomocą szablonu-matrycy, która w wyglądzie przypomina siatkę. Przez tę siatkę przepuszcza się farbę, która naniesiona zostaje na materiał.

Naklejki z mocnym klejem https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/25-naklejki-z-mocnym-klejem Drukarnia Booklet

Kolejną metodą jest termotransfer. Polega to na przylepieniu nadruku do materiału poprzez zastosowanie reakcji termicznej. Następny jest haft, który polega na tworzeniu wzoru poprzez wykorzystanie maszyny do szycia bądź igły i nitki. Komputerowy haft jest bardzo dobrym sposobem na tworzenie nadruków, gdyż gwarantuje długowieczność i niebywałą odporność. Ze wszystkich dostępnych technologii tworzenia nadruków, to właśnie haft charakteryzuje się największą trwałością.

Flex to metoda polegająca na wgrzaniu uprzednio wyciętego wzoru za pomocą termoprasy. Jest to relatywnie tani sposób, a pozwala na tworzenie m.in. nadruków odblaskowych. Warto wspomnieć także technikę zwaną flock, którą można zastosować na każdym możliwym materiale.

Wzór tworzony tą techniką jest wgrzewany w tekstylia pod ciśnieniem.

Post Author: Gryzer